Objednat krmítko Šumperák

 
_MG_7941a.jpg

Krmítko Šumperák

Krmení ptactva ve stylovém domě s balkonem.

Pokud byste ho vašemu lokálnímu ptactvu rádi pořídili, udělejte si prosím chvilku a vyplňte formulář níže.

Cena základní varianty v barevném laku je 900 Kč.

Doba dodání se pohybuje od jednoho týdne do jednoho měsíce - závisí na dostupnosti materiálu a aktuálním zájmu. Každopádně Vás budu informovat jak se věci mají a pokusím se krmítko předat co nejdříve.

Ideální je osobní předání na Praze 6 nebo na Sedlčansku. Poštou můžu případně také zaslat, napište prosím kamennou adresu do poznámky. Poštovné je 120 Kč (Česká pošta)

Platba na účet: 1103238016/3030 (při zaslání poštou předem, nebo dobrovolná záloha)

chci vidět podrobné informace a možnosi uchycení

 
Jméno *
Jméno
Běžně dělám venkovní lak v modré nebo žluté barvě. Pro milovníky dřeva připravím individuálně i krmítko v pohledové bukové překližce, ale vzhledem k výrazně vyšším nárokům na kvalitu povrchu je o 600 Kč dražší než v základu. Je to hodně ruční práce a spousta času v prachu, protože bezbarvá úprava nic neschová a krmítko musí být naprosto perfektní. Pokud byste rádi krmítek víc v různých barvách, zmiňte to prosím v poznámce dole.
Kde byste vaše krmítko rádi viděli? Ve střeše je otvor na provlečení závěsného provázku (provázek dodám) a ve dně jsou dvě díry, takže třeba na větev se dá snadno přidrátovat nebo podvěsit. Pokud máte balkon doporučuji zvolit úchyt dle průměru zábradlí. Do zahrady se hodí naše tyčka - 1,5m dlouhá muří noha - která se zapíchne do země. Na ocelovém parapetu nebo jiném plechu spolehlivě drží vlepené neodymové magnety. Ty jsou pečlivě zafrézované v rovině dna.
Cokoliv na co jste nenašli kolonku
Souhlas s podmínkami ochrany osobních údajů pro účel objednání krmítka *