Objednat krmítko Šumperák

 
_MG_7941a.jpg

Krmítko Šumperák

Krmení ptactva ve stylovém domě s balkonem.

Pokud byste ho vašemu lokálnímu ptactvu rádi pořídili, udělejte si prosím chvilku a vyplňte formulář níže.

Cena základní varianty v barevném laku je 900 Kč.

Doba dodání se pohybuje od jednoho týdne do jednoho měsíce - závisí na dostupnosti materiálu a aktuálním zájmu. Každopádně Vás budu informovat jak se věci mají a pokusím se krmítko předat co nejdříve.

Možné je osobní vyzvednutí v Brixiho ulici, Praha 6 - Větrník, zaslání Českou Poštou za 150 Kč nebo na pobočky Zásilkovna.cz (pouze na dobírku 120kč) . Poštovní adresu prosím vyplňte ve formuláři.

Platba na účet: 1103238016/3030 (při zaslání poštou předem, nebo dobrovolná záloha)

chci vidět podrobné informace a možnosi uchycení

 
Jméno *
Jméno
Běžně dělám venkovní lak v modré nebo žluté barvě. Pro milovníky dřeva připravím individuálně i krmítko v pohledové bukové překližce, ale vzhledem k výrazně vyšším nárokům na kvalitu povrchu vyjde na 1500 korun. Je to hodně ruční práce a spousta času v prachu, protože bezbarvá úprava nic neschová a krmítko musí být naprosto perfektní. Nakonec dřevo konzervuji lněným olejem nebo matným lakem. Pokud byste rádi krmítek víc v různých barvách, zmiňte to prosím v poznámce dole.
Kde byste vaše krmítko rádi viděli? Pokud máte balkon doporučuji zvolit úchyt dle průměru zábradlí. Do zahrady se hodí naše tyčka - 1,5m dlouhá muří noha - která se zapíchne do země. Na ocelovém parapetu nebo jiném plechu spolehlivě drží vlepené neodymové magnety. Ty jsou pečlivě zafrézované v rovině dna a vzhledem k jejich ceně jsou po 100 Kč. Ostatní přichytávky jsou zdarma.
Dovoz po Hlavním městě domluvíme individuálně podle vašich časovým možností, platba při předání. Při výběru dopravy Českou Poštou prosím o platbu na účet předem. Informace k platbě vám zašlu po objednání. Balné (krabice), je zahrnuto v ceně dopravy Při výběru služby Zásilkovna si prosím na webu zasilkovna.cz vyberte pobočku, na kterou si přejete krmítko doručit a napište ji do poznámky níže.
Adresa - vyplňte při výběru zaslání
Adresa - vyplňte při výběru zaslání
Cokoliv na co jste nenašli kolonku
Souhlas s podmínkami ochrany osobních údajů pro účel objednání krmítka *